Сторінка "Словесника"
Портфоліо вчителя української мови та літератури
Хомич Галини Володимирівни
Світ Григорія Сковороди( до 300-річчя з дня народження)Педагогічна імпреза "Ім'я Григорія Сковороди поза простором і часом" у #Жидачівський_ЗЗСО2: педагоги поділилися цікавими фактами з життя Г.Сковороди,які відкрили для себе,переосмислюючи його постать.Учасники заходу переглянули відеоролик "Вчимося мудрості Сковороди"( за участі педагогів школи,модератор Галина Хомич) та інсценізацію (Тетяна Чвак,Петро Приходько,Володимир Воробець).Про педагогічні погляди Григорія Сковороди крізь призму Нової української школи поділилась думками О. Уштанюк,а про життєдайну філософію серця розказала М. Бойкович.Про духовного пілігрима,не прив'язаного ні до кого і ні до чого,у пошуках себе і сенсу свого життя,свободи і Царства Божого у власному сенсі вела мову Галина Хомич.
До Дня української писемності та мовиДві команди шестикласників "Дивослово" та "Мовознавці" #Жидачівський_ЗЗСО2 (вч.Галина Хомич ) змагалися у мовно-літературній грі "Філологічна кухня".А яке цікаве і "смачне"меню:таємна страва,синонімічні тістечка,смаколики за власним рецептом,філологічне експресо..."Спробували" фразеологічний коктейль,паронімічний суп,холодно-гарячі напої,драматичні й поетичні закуски.Усім учасникам сподобався десерт"Шоколадна поезія",а подив та захоплення викликав секрет у "Чорному ящику".Дві команди показали чудові знання рідної мови.Креативно,пізнавально,творчо,натхненно(модератор гри Галина Хомич).Було атмосферно!!!"Яка ж багата рідна мова!Увесь чарівний світ у ній!Вона барвиста і чудоваІ кривдити її не смій!Вона про все тобі розкаже,Чарівних слів тебе навчить,Усе розкриє і покаже,Як правильно у світі жить."
Флешмоб "Говори українською"
Тиждень п'ятикласника
Підсумки районного національно-мистецького конкурсу “Дякуємо за захист»
національно-мистецького конкурсу "Дякуємо за захист».Пишаємось творчими,талановитими вихованцями #Жидачівський_ЗЗСО2 Олександром Сидором,Анною Мундяк ,Іриною Павленко та Максимом Кренем (філія-гімназія с.Рогізно).Успіхів вам,натхнення,здійснення мрій під мирним небом України!Дякуємо вчителям-наставникам Галині Хомич,Оксані Демків,Галині Білінській.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатись,творити та пізнавати ,відкривати та пробувати щось нове,за можливість ЖИТИ! Дякуємо за захист!
Підсумки шкільного етапу конкурсу «Дякуємо за життя».
На заході
учні, які зайняли призові місця, презентувати свої творчі роботи та були
нагороджені грамотами у номінаціях «Художній твір», «Поетичний твір»,
«Малюнок».
До Всесвітнього дня захисту тварин
Семінар-практикум «Нові аспекти оцінювання учнів 5 класів
Сьогодення вимагає від вчителів розуміння і застосування на практиці формувального оцінювання, яке дозволить оцінити і скоригувати процес навчання. Адже формувальне оцінювання – новий підхід до філософії навчальної діяльності.
Тому 06.09.2022р.у Жидачівському ЗЗСО І-ІІІст.№2 відбувся семінар-практикум «Нові аспекти оцінювання учнів 5 класів»(модератори Максимів Н.М.,Хомич Г.В.)
Під час семінару було запропоновано використовувати онлайн-інструменти для здійснення формувального оцінювання в НУШ та низку вправ, які стануть у нагоді під час проведення уроків. Також йшла мова про стратегії,техніки та прийоми формувального оцінювання у 5 класах НУШ, його відмінності від традиційного бального та позитивний вплив на мотивацію як дитини, так і вчителя.
Фотоквест до Дня рідної мови
Посилання
https://drive.google.com/file/d/1SFyr2oYgaRxgWY4goz-8ZVQwNvxq2Gg_/view
Подвижник Духу й Віри (до 130- річчя від дня народження Йосипа Сліпого)
17 лютого
2022р у Жидачівському ЗЗСО І-ІІІст. №2 вшановували митрополита Йосипа Сліпого, який
18 років відбув у радянських концтаборах. Його ім’я золотистими літерами вписано в історію
України , як церковного і громадського діяча, педагога, богослова, патріарха
Української греко-католицької церкви, полум’яного патріота, борця за волю
народу.
Учні 7-А класу (вч. Хомич
Г.В.) "мандрували" сторінками життя та діяльності подвижника духу та свободи,
склали історичний портрет стійкого захисника української церкви, пригадали 6 маловідомих
фактів про патріарха Йосипа Сліпого, дискутували, чи може сучасна людина бути святою...
Сьогодні
з впевненістю можна сказати, що Кардинал Йосиф Сліпий
належав до тих постатей, які творять історію, впливають на її хід. Тому
Блаженніший Патріарх залишиться символом
стійкості та незламності українського народу і як дороговказ для молоді в її праці
розбудови незалежної України.
Всесвітній
День української хустки
7 грудня українки по всьому світу беруть участь у флешмобі "Зроби фото
з хусткою", викладаючи в соцмережі фото з цим елементом національного
одягу. Учні та вчителі Жидачівського ЗЗСО I-III ст.№2 теж
долучились до флешмобу "Зроби фото з хусткою".
Шануймо своє, рідне, українське!!!
Всеукраїнський онлайн-квест «Слово рідне» до Дня української писемності та мови
Квест відбувався в онлайн форматі, учасники мали змогу розгадати масу цікавих завдань, ребусів та загадок. Серед великої кількості учасників перемогу вибороли саме ті хто проявив свою кмітливість, уважність та креативність у виконанні поставлених завдань.
За результатами запеклої боротьби між учасниками:
- перше місце виборола – Семчишин Марта , учениця 5-Б класу Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Жидачівської ТГ Львівської області (вч. Хомич Г.В);
- друге місце – Кривцун Оля, Сидор Олександр , учні 5-Б класу Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Жидачівської ТГ Львівської області(вч. Хомич Г.В);
- була учасником кесту «Слово рідне»- Зборовська Катерина , учениця 5-Б класу Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Жидачівської ТГ Львівської області (вч. Лесюк І.С);
Вітаємо переможців та їх наставників.
Радіодиктант до Дня писемності та мови-2021
Мовознавчий турнір «За Україну, за її мову»
«Любімо свою рідну мову, бо з нею наше
майбутнє і майбутнє України!» (М. Рильський). Лінійка до Міжнародного
дня рідної мови.Співпраця з
Коментарі
Дописати коментар